Kontakt i zamówienia

Możesz zamówić przez sklep internetowy, telefon, email lub czat


Tel. 22 823 95 12
Tel. 22 622 11 78
Tel. 606 28 26 26
Tel. 660 160 461

Email zamowienia@laminex.eu
Skype laminex.lindleya


KrysztaloweUpominki.pl na Facebook.comDałącz do nas na Facebook.com!

Masz pytania? Pytaj śmiało, doradzimy, pomożemy w wyborze prezentu, dedykacji


Dostawy obsługuje:

DHL Polska
Poczta Polska

Wdrożenie: Łukasz Mruk

Kryształowe Upominki - Jakość, Piękno i Trwałość

Kryształowe Upominki to gwarantowana JAKOŚĆ, PIĘKNO I TRWAŁOŚĆ każdego upominku.


Nasze kryształy są nie tylko piękne i eleganckie, ale także niepowtarzalne, jesteśmy ich bezpośrednim importerem, dlatego gwarantujemy najlepszą jakość za przystępną cenę. Do kryształu dodajemy gratis eleganckie opakowanie, wyściełane niebieskim welurem.

 

Szkło kryształowe charakteryzuje się pięknymi szlifami, pięknie rozszczepia promienie słoneczne, nie traci blasku nawet po wielu latach użytkowania, nie zmienia koloru w wyniku działania światła lub środków do czyszczenia.

 

Przewaga kryształu nad akrylem

W Internecie obecnie można znaleść bardzo wiele plastikowych imitacji kryształu. Są tanie, brak im jednak elegancji i prawdziwego blasku, który ma kryształ. Każdy obdarowany szybko zorientuje się, że prezent jest z plastiku, a co więcej - wraz z upływem czasu plastikowe imitacje żółkną i tracą blask, zapewne więc w dłuższej perspektywie każdy taki prezent utknie głęboko na dnie szuflady.

 

Jeżeli chcesz aby Twoj prezent przypominał o Tobie przez wiele lat, wciąż prezentując ten sam blask i piekno - wybierz nasze kryształy.